נגישות
073-2000301
או לחץ כאן ליצירת קשר

הנני מאשר/ת קבלת דברי פרסומת בדוא"ל*

מכונת חיתוך לייזר למכירה

ישנם מפעלים בתחום תעשיות הפח, הועסקים בהתליכי עיבוד פח שזקוקים לציוד משוכלל כמו מכונות חיתוך לייזר למכירה. השוק היום ממש תחרותי ויש בו מגוון רב של מכונות לחיתוך פח באמצעות טכנולוגיות לייזר ויש צורך באיכות של מכונות לייזר למכירה בדיוק וברמה גבוהה. ישנן יבואניות המוכרות מכונות חיתוך לייזר למכירה להרבה מפעלים ואף מעניקות שירות ייעוץ לגבי סוג המכונה לפני בחירתה ורכישתה על ידי המפעל, על פי הנתונים של המוצרים השונים של המפעלים השונים. רצוי ומומלץ לרכוש מכונת חיתוך לייזר למכירה, אצל היבואנים המייבאים את המכונות, שיש להן גם מערך אחריות, שירות תיקונים וכן חלפים מקוריים שניתן לרכוש מהחברה לטיפול במכונת חיתוך למכירה. חשוב לקבל מהיצרן אחריות, כך שתהיו בטוחים כי מכונת חיתוך למכירה, היו בחירה מושכלת. ישנן חברות שהן יבואניות מוכרות וידועות של מכונות חיתוך לייזר למכירה, המעניקות ליווי צמוד החל משלב ההזמנה, עובר בשלב ההתקנה, ובהפעלה, השונים אחריות מול היצרן, שירות תיקונים, שירות חלפים, טיפולי אחזקה ועוד. מומלץ לפנות רק למומחים של מכונות חיתוך לייזר למכירה, היות ומדובר בסכום גבוה של עלות מכונה שיש לה תפוקה גבוהה ורמת דיוק מאוד איכותית. יש לציין כי ניתן לראות חיסכון בכוח אדם כאשר ישנה תפוקה גבוהה ודיוק גבוה של מכונות לייזר למכירה, ולכן הרבה מפעלים בתעשייה מחזיקים במכונה זו שגורמת להם להחזר השקעה ועלייה ברווחים.

אוטומציה מלאה במכונות חיתוך בלייזר למכירה

ניתן למצוא מכונת חיתוך לייזר למכירה אשר עובדות עם סיבים אופטיים שיש בהן אוטומציה מלאה. השכלול והקדמה הם כה מתקדמים, עד שניתן למצוא מכונות חיתוך בלייזר למכירה שהן קומפקטיות בעלות סילון מים ומשאבה חדשנית. מכונה כזאת, משדרגת את קו הייצור המפעל והייצור הינו מהיר, חסכוני ואף חדשני ביותר.

ניתן למצוא הרבה פונקציות של מכונות חיתוך לייזר למכירה כמו למשל:

  • הלחמה
  • קדיחה
  • היתוך
  • סימון

ועוד אופציות מיוחדות. ישנם מכונות לחיתוך לייזר בטכנולוגיות שונות ובעיקר בשתי שיטות: האחת הולכת קרן הלייזר בשפורפרות מלאות בגז (פחמן דו חמצני CO2). השנייה טכנולוגיית פייבר בה קרן הלייזר עוברת על ידי סיב אופטי. קרן האור היוצאת מתוך התא, מרוכזת בנקודה מסוימת הנמצאת בתוך העדשה. רוחבה של קרן הלייזר הינה חמישית המילימטר במכונת לייזר בטכנולוגיית CO2 ובמכונת פייבר פחות מכך בהספק של בין 50-500 וואט לחומרים קלים לחיתוך כדוגמת עץ ופלסטיק, ובהספק של 500-8000 וואט למתכות. ישנן מכונת חיתוך למכירה, שיש בהן יציבות, איכות ויעילות גבוהות מאוד. מכונות הלייזר, מתאימות לייצור ותעשיות שונות כמו: סיבים אופטיים, מוליכים למחצה, תעשיות המתכת, חומרים קרמיים ועוד. גם בבתי הדפוס השונים, משתמשים עם מכונת חיתוך לייזר למכירה, אך מכונות אלה הן קטנות בהרבה בגודלן מאשר במפעלים התעשייתיים ומיועדות להפקת חותמות, פרספקס כמו שלטים ועוד. במידה ומדובר בחיתוך של מתכות שונות או עץ סנדוויץ' בעובי של 17 מ"מ, יש להשתמש עם מכונות חיתוך לייזר למכירה שהן תעשייתיות. בגלל שיש כמה יבואניות של מכונת חיתוך לייזר למכירה, חשוב לשאול ולברר כמה שיותר פרטים על הפונקציות השונות, המחיר, אם יש ליווי צמוד מטעם החנות שמוכרת אותה לגבי תפעולה, שנות האחריות על המכונה ועוד פרטים שיוכלו לסייע לכם להחליט באיזו מכונה לבחור.

מכונת חיתוך לייזר למכירהמכונת חיתוך לייזר למכירה מבית הורטלמכונת חיתוך לייזר איכותית למכירה

© 2020 כל הזכויות שמורות להורטל מכונות בע"מ - עיבוד שבבי ממוחשב