נגישות
073-2000301
או לחץ כאן ליצירת קשר

הנני מאשר/ת קבלת דברי פרסומת בדוא"ל*

“Mazak Solution Partners”- הפיכת כל מפעל ל"מפעל חכם"

ההתקדמות הטכנולוגית המשמעותית בשנים האחרונות הובילה לשינויים בצרכי השווקים השונים ולחיבור בין תעשיות שונות. השינויים לא פסחו גם על תחומי הייצור ועל עולם העיבוד השבבי, בו מגוון המוצרים והאפשרויות גדל כל הזמן, ואיתו גם הדרישות למוצרים מדויקים יותר, לתהליך ייצור יעיל יותר ולצוות מיומן ומקצועי שיהיה אמון עליו. מצב זה מחייב את החברות לשלב בתהליכי הייצור טכנולוגיות מתקדמות, כך שיהיה ניתן לייעל את התפעול ולייצר מוצרים טובים יותר בעלויות נמוכות יותר.

במטרה לתת פתרונות מיטביים והוליסטיים לאתגרים הללו, יזמה חברת Yamazaki Mazak Corporation  מיזם בשם  "Mazak Solution Partners". בבסיס המיזם- שיתוף פעולה בין מכונות MAZAK ובין יצרניות רובוטים וחברות תוכנה, המאפשר גם סינכרון נתונים של המכונה עם התוכנה להקלה על התכנון במחשבים משרדיים, וגם תיאום הפעולה עם מערכות אוטומציה משולבות רובוטים.

כך, כל מפעל עיבוד שבבי, אשר ישלב אוטומציה ורובוטיקה בתהליך הייצור יהפוך ל"מפעל חכם" עם יכולת תכנון מוצרים טובה יותר, ייצור בסדרות קצרות עם פחת מצומצם, זמני העברה קצרים יותר עם פחות זמני השבתה ועוד, ועל כן, יעיל יותר ועם תפוקה גבוהה יותר.

עוד על המיזם- בלינק המצורף

© 2020 כל הזכויות שמורות להורטל מכונות בע"מ - עיבוד שבבי ממוחשב