נגישות
073-2000301
או לחץ כאן ליצירת קשר

הנני מאשר/ת קבלת דברי פרסומת בדוא"ל*

CNC MACHINE

ישנם מספר קריטריונים שמשפיעים על בחירת ספק של מכונות עיבוד שבבי. כאשר אנו עוסקים בעיבוד שבבי, אין הכוונה למוצר מדף, כי אם הזמנה על פי שרטוט, וזו בדיוק הסיבה שאין אפשרות לבחון מוצר מדף אלא להתאים את מכונות עיבוד שבבי לפני הרכישה. הלקוחות שמזמינים עבודות הקשורות לתחום של עיבוד שבבי, חייבים להכיר היטב את אופי הייצור הדרוש להם וכך לפנות אל הספק המתאים. תחום העיבוד השבבי, מתחלק לשניים: האחד הוא חברות שעוסקות בפיתוח בלבד והשני הן חברות שעוסקות בפיתוח המוצר בלבד. אנשי הרכש למשל, של חברה העוסקת רק בתחום הפיתוח, יעדיף לפנות אל קבלן משנה לייצור דגמים בתחום העיבוד שבבי במקום וכך זמן האספקה קצר יותר. זאת לעומת מפעלים גדולים יותר העוסקים בייצור המוני שיפנו לקבלני משנה לייצור כמויות גדולות של מוצרים שונים שהוא מעוניין להזמין או ירכוש מכונות לעיבוד שבבי .

עבודה של עיבוד שבבי באמצעות מכונות סי אנ סי

ישנם מוצרים שיש לייצר אותם מחומרים כמו מתכת, פלדה, או מתכות שונות. מכונת CNC לעיבוד מתכות שונים עובדות במהירויות שונות הנקבעת לפי מהירות הספינדל. ישנן מכונות לעיבוד שבבי כמו CNC MACHINES. העובדת בחיתוך פלדה במהירות נמוכות יותר לדוגמא של 6,000 סל"ד. החוזק של מכונות אלה להורדת שבב הוא חזק יותר. זו הסיבה שאם אתם מעוניינים לייצר מוצרים שהם על טהרת הפלדה ומתכות שונות, יש לפנות לספק עיבוד שבבי שיש לו CNC MACHINES שיודע לעבד חומרים אלה ואף מתמחה בהם. גם מי שמעוניין לייצר מוצרי פלסטיקה שונים, כמו פי וי סי או חומרים פלסטיים אחרים, חייב לפנות לייצרן שיש לו ניסיון רב בעיבוד של חורים פלסטיים. ישנם חומרים פלסטיים למשל שמשנים את מידותיהם לאחר תהליך העיבוד ואת הדברים הללו, יש לקחת מראש בחשבון.

התחום של עיבוד שבבי נעשה נפוץ יותר ויותר בשנים האחרונות. על מנת לבצע תהליך של עיבוד שבבי בצורה הטובה ביותר, יש לעשות שימוש באמצעי בקרה ושליטה יעילים. לשם כך נועדו CNC MACHINES, אשר מצוידות בבקר איכותי לכל תהליך העיבוד שבבי. חברת הורטל מכונות משווקת מכונות CNC, כולן באיכות גבוהה ומן החברות הטובות ביותר.

CNC MACHINECNC MACHINES FROM MAZAKCNC MACHINESCNC MACHINE BY MAZAK

עיבוד שבבי עם CNC MACHINE

עיבוד שבבי הוא תהליך שבו לוקחים חלקים מחומר גלם כלשהו, במטרה ליצור ממנו מוצר או עצם כלשהו. עיבוד שבבי נעשה באמצעות פעולות כמו ניסור, קדיחה, חריטה, כרסום וכדומה. עיבוד שבבי מיועד למוצרים עדינים, אשר זקוקים לעבודה מדויקת ומכוונת, ובאמצעות העיבוד השבבי ניתן ליצור מכונות, מכשירים ומוצרים מכל הסוגים, ברמת דיוק גבוהה. אולם הפעולות של העיבוד השבבי בעצמן קשות לשליטה, ויש צורך בבקר אשר ישלוט על הפעולות ויוודא שהעבודה נעשית בצורה מדויקת. בקר כזה קיים ב- CNC MACHINE, מכונה אשר מבקרת את הפעולות באופן ממוחשב. מכשיר CNC משמעותו Computer Numeric Control, כלומר שליטה ממוחשבת בעבודות מדויקות וממוספרות.

CNC MACHINES

הציוד והמכונות המשוכללות לעיבוד שבבי, נכון שניסיון הוא חלק חשוב בעבודת עיבוד שבבי, אך המכונות המשוכללות הן חלק גדול מעבודה זו כמו למשל CNC MACHINE. חשוב לרכוש את המכונה מיבואנית של מכונות המתמחה בתחום הטכנולוגיה וההנדסה, כמו חברת הורטל מכונות שהוקמה כבר בשנת 1972 ומהווה חלק מקבוצת "קומטל טכנולוגיות והנדסה בע"מ". חברת הורטל, המייבאת ללקוחותיה את CNC MACHINE המתקדמות ביותר בעולם ומתגאה בציוד איכותי ממיטב היצרנים המובילים בעולם ותחום התמחותה הוא:

  • מחלקת כלים מכונות CNC ולייזר לייצור של חלקים בהליך עיבוד שבבי כולל ייעוץ הדרכה תחזוקה ושירות.
  • מחלקת פח לעיבוד חיתוך וכיפוף פח.
  • כמו כן מספקת החברה ללקוחותיה שיווק ייעוץ והדרכה וכן, שירות ותחזוקה וטיפולים תקופתיים בהתאם להנחיות היצרנים השונים של CNC Machine.

כאשר מעוניינים לקנות או להחליף מכונה לעיבוד שבבי שהיא משוכללת לחיתוך או עיבוד מתכות שונות בתחום עיבוד שבבי כדאי כי תזכרו את חברת הורטל.

הורטל מכונות

חברת הורטל מכונות מתמחה במכונות ובציוד הנדסי, כבר למעלה מ-40 שנה. הורטל מכונות משווקת את המכונות האיכותיות ביותר, ממיטב היצרנים בעולם, בכל תחומי ההנדסה, עם התמקדות והתמחות מיוחדת על תחום העיבוד השבבי. מכונות CNC של הורטל מכונות הוא מכשיר מתקדם ואיכותי, אשר מאפשר לכם להשיג שליטה מלאה על תהליכי העיבוד השבבי שאתם מבצעים הצוות המקצועי של הורטל מכונות מלווה את הלקוחות עוד לפני הרכישה, בבחירת המכונה המתאימה, וגם לאחר הרכישה בכל שאלה, בהדרכה, באחזקת המכונות וגם בתיקון ומכירת חלפים.

צריכים CNC MACHINES? בואו להורטל מכונות ותקבלו מכונות איכותיות ומקצועיות ברמה גבוהה.

© 2021 כל הזכויות שמורות להורטל מכונות בע"מ - עיבוד שבבי ממוחשב