נגישות
073-2000301
או לחץ כאן ליצירת קשר

הנני מאשר/ת קבלת דברי פרסומת בדוא"ל*

ONA

ONA

מאז הקמתה בשנת 1952, חברת אונה ONA ספרד הפכה לחלוצה בפיתוח טכנולוגיות הארוזיהEDM -Electrical discharge machining, וכיום היא נחשבת ליצרנית השנייה בגודלה באירופה למכונות מסוג זה.

השימוש בטכנולוגיית ה EDM מיועדת לתעשיות הדורשות רמת דיוק גבוהה של כל סוגי החומרים המוליכים, בינהם מתכות ברזליות, מתכות אל-ברזליות, סגסוגות מתכת, גרפיט, ועוד.

על מנת לעבד צורות בחומרים מוליכי זרם, מתקיים תהליך של ארוזיה שנקרא אלקטרו-ארוזיה (Electro Erosion), בו נעשה שימוש בקשת חשמלית מבוקרת מחשב.  התהליך מתקיים בשני שיטות מרכזיות שונות- חיתוך בחוט ושיקוע, כאשר ההבדל בינהן הוא אופן עיבוד חומר הגלם.

 

חיתוך בחוט (Wire Cut)

 

חיתוך בחוט הוא תהליך בו חוט מוליך נטען במתח גבוה ומשמש לחיתוך צורות מדויקות בחלקים שונים שהינם מוליכים.
היתרון של השיטה הוא ביכולתה לחתוך את חומר הגלם בצורה מדויקת, כולל חיתוך פינות חדות וחיתוך אזורים חדים שלא ניתן לחתוך בטכנולוגיה אחרת.

 

שיקוע  (EDM)

 

פעולת השיקוע נעשית מעל החומר וניתן לשלוט בעומקה.
בפעולה משתמשים באלקטרודות המעובדות כנגטיב לצורה הרצויה, האלקטרודה באה במגע עם החומר ובעזרת פעולה ממוחשבת, האלקטרודה חודרת אליו באיטיות.
בשיטה זו ניתן לייצר חלקים גאומטריים תלת ממדיים מורכבים בעלי פינות חדות. היות והפעולה נעשית ללא הפעלת כוח וללא יצירת מאמצים, רמת הדיוק המושגת בתחום גבוהה מאוד.

הניסיון הרב והכרות רבת השנים עם טכנולוגיית ה EDM מאפשרת לחברת ONA להציע את הפתרון המקצועי והטוב ביותר עבור לקוחותיה.

בין מוצרי החברה:

  • מכונות חיתוך בחוט עד לגובה 1000 מ"מ
  • מכונות שיקוע גדולות עם ציר Z עד 650 מ"מ.
אתר היצרן >YOUTUBE Channel >LINKEDIN Company Page >צור קשר >
© 2022 כל הזכויות שמורות להורטל מכונות בע"מ - עיבוד שבבי ממוחשב