נגישות
073-2000301
או לחץ כאן ליצירת קשר

הנני מאשר/ת קבלת דברי פרסומת בדוא"ל*

למכירה CNC

ניתן למצוא הרבה מכונות CNC, מכונות אלה קיימות שוק התעשייתי, והן חוסכות המון זמן בייצור. הרבה בעלי מפעלים, יודעים כמה חשוב השימוש עם מכונות למכירה CNC. ניתן לבצע זאת באמצעות הפונקציות השונות של מכונת CNC כמו:

  • כרסום (כרסומת)
  • חריטה (מחלמכירה CNCרטה)
  • חריטה משולבת כרסום
  • איתור חורים לקידוח
  • קידוח אלומיניום
  • חיתוך צורה אבובים
  • צורות מעץ

ועוד המון פונקציות שזקוקים להם בתעשייה. החיתוך הינו מדויק ומפעל שמייצר המון מוצרים ביום, יוכל להגביר את התפוקה שלו באמצעות מכונות CNC מתקדמות. ארונות, מתכות, חיתוך פינות מדויק של מוצרים רבים ועוד הרבה, ניתן למצוא באמצעות מכונת למכירה CNC. הבחירה של סוג המכונה ייקבע באמצעות תכנון החלק, פעולות החיתוך כרסום או החריטה הדרושות לייצור, אותם יש לבצע עם מכונה למכירה CNC. ישנן אופציות שונות ומשוכללות של מכונות CNC כמו חיתוך של מסגרת משופעת והחיתוך, מאפשר למפעיל לקצץ, להפחית, לצמצם ולגלח את החומר הנמצא בצלחת של מכונת CNC. הזמן הינו פרמטר חשוב ועלותו יקרה במיוחד, כאשר מדובר בתעשייה ורבה לחיתוך ועיבוד מתכות. לכן חשוב לרכוש מכונה שמתאימה ובאיכות טובה, וכן מכונה שיהיה לה שולחן חיתוך מתאים לאזור הדפינה שלך חומר הגלם.

למכירה CNC חיסכון זמן בעבודה

ישנם הרבה דגמים של מכונות CNC למכירה בשוק, עם מהלכי צירים שונים ובגדלים שונים של שולחן. וניתן למצוא מכונות בגודל המתאים עבור כל מפעל ולייצור של כל חלק או מוצר. התפוקה הרבה של כל מפעל תעשייתי נעוצה בטיבה של מכונת CNC. כל בעל מפעל יודע, כי ללא למכירה CNC, הוא לא יכול היה להגיע להישגים כה רבים במפעלו. מכונת CNC, היא יקרה ולכן, מי שרק פתח מפעל ויש לו הרבה הוצאות, יוכל למצוא מכונת CNC למכירה כיד שניה גם ממפעלים שנסגרו וגם ממפעלים שמצטיידים במכונות חדשות ומחליפות ציוד ישן יותר. חנויות או יבואניות של מכונות CNC יכולות למכור מכונות שהן יעילות ויש להן אחריות של שנה או יותר, מה שיגרום לרוכשים אותן מספיק זמן לבדוק כי הן אמינות ויעילות. שירות התיקונים וטיפולי האחזקה כמו גם טיפולים מונעים כמובן חשובים בבחירה של למכירה CNC.

מגוון רחב של מכונות CNC למכירה

ישנו חיסכון בולט בכוח אדם באמצעות רכישה של מכונת CNC ממוחשבת וניתן להוציא מוצרים מיוחדים בחיתוכים מרהיבים וחריטות ייחודיות. כאשר ישנן תקלות, המכונה של למכירה CNC מסוגלת להתריע בעצמה על הבעיה באמצעות לוח הבקרה של המכונה, מה שמראה על האיכות והשכלול של מכונות אלה. אין היום מפעל לעיבוד שבבי שאינו משתמש עם מכונת CNC, מה שמשכלל את המוצר, גורם לדיוק גבוה, חיתוך מושלם, ליטוש ומוצר בגימור מושלם, אם בענף הרכב, הרפואה, התעשיה, הנגרות או המסגרות. הרבה יותר משתלם לרכוש למכירה CNC מאשר לשכור מכונה או למסור עבודה לייצור אצל קבלן משנה. יש לציין כי זו הוצאה מוכרת לצורך מס ובעלי המפעלים, פשוט יעדיפו לרכוש את המכונה של CNC גם באפיק מימון כגון ליסינג, מה שיקל עליהם בתזרים המזומנים במעמד רכישתה. יש לברר על סוגי המכונות והיצרניות השונות וכן, מיהם היבואנים בארץ שיעניקו שירות יעיל, ייעוץ וליווי של הפעלת המכונה כמו חברת הורטל מכונות.

© 2021 כל הזכויות שמורות להורטל מכונות בע"מ - עיבוד שבבי ממוחשב