נגישות
073-2000301
או לחץ כאן ליצירת קשר

הנני מאשר/ת קבלת דברי פרסומת בדוא"ל*

מחרטה

בשוק העיבוד השבבי משתמשים לרוב במכונת CNC לעיבוד שבבי, כדי לעבד חלקים ציריים סימטריים. החומרים המעובדים יכולים להיות מתכות, עץ וחומרים פלסטיים.
פעולת המחרטה, הנקראת "חריטה" (Turning) מתאפיינת בהורדת חומר בעזרת כלי חריטה, על ידי עיבוד סיבובי מסביב לעובד. הפעלת המחרטה יכולה להיות ידנית או באמצעות עיבוד שבבי ממוחשב.

מחרטות לכלל סוגי המתכת והעבודה

כלי החריטה מותאמים לסוג המתכת או החומר אותו המחרטה צפויה לעבד. בתהליך החריטה ולפי נתוני הכלי ונתוני העובד, קובעים את מהירות החיתוך.

מחרטה לדיוק מרבי בעבודה

תהליכי עיבוד שבבי במחרטות נקבעים מתוך מטרה של חיסכון במשאבים וחיסכון בזמן, תוך שמירה על טיב פני שטח ודיוק הנדרשים לכל מוצר.
מבנה המכשיר מתאפיין בפוטר, מערכת דפינה והנעת העובד.
ישנו מגוון רחב של מחרטות במפרטים שונים החל מדגמים בעלי 2 צירים למכונה עם ספינדל חריטה מסתובב ראשי וספינדל משני הקיימים על מנת להתאים לדרישות הייצור.

  • כמו כן קיימת מחרטה כמכונת CNC לתהליכי עיבוד רבים, המתאפיינת בשטח עבודה גדול, בעלת דיוקים גבוהים, קלה לתפעול ותחזוקה נוחה.
  • כמו כן קיימת מחרטות רב תהליכיות המשלבות מרכזי חריטה ומרכזי עיבוד 5 צירים באותה המכונה.
  • ניצולת גבוהה של המחרטה מובטחת הודות ליכולת של שילוב מרובה של תהליכים.
  • כמו כן ישנן מחרטות המצוידות בספינדל לביצוע חריטה ועיבוד שבבי עמוק בנוסף ליכולות עיבוד שטח פנים.

כמו כן קיימות בשוק מכונות נוספות אשר משמשת כמרכז עיבוד 5 צירים סימולטאניים המתאימה לעבודה במהירויות גבוהות ודיוקים גבוהים וטיבי שטח גבוהים, וישנה מחרטה המאופיינת ביכולות תכנות לטיבי שטח משופעים ועיבוד צידי כאשר את שולחנה  ניתן למקם ב- 0.0001 מעלות שיפוע למגוון תהליכי עיבוד שבבי. 

מחרטהמחרטה לביצוע חריטה מחרטה כמכונת CNCמחרטה לדיוק מרבי

© 2021 כל הזכויות שמורות להורטל מכונות בע"מ - עיבוד שבבי ממוחשב