נגישות
073-2000301
או לחץ כאן ליצירת קשר

הנני מאשר/ת קבלת דברי פרסומת בדוא"ל*

מכונות CNC-כרסום/חריטה

מגוון רחב של מכונות CNC תוצרת Mazak יפן המשווקת בלעדית ע"י הורטל מכונות.

הורטל מכונות - מכונת CNC מקצועית לכל מטרה!!
 

מכשירי CNC לכל מטרה


מכונות CNC ותהליכי עיבוד שבבי באפון ככלי, נעשים נפוצים מאוד כיום, בתחומים רבים של התעשייה. עיבוד שבבי של חומרים כמו אלומיניום, פלדה, פליז, עץ, MDF, ארד, פוליאורתין, דלרין וכדומה זקוקים לבקרת איכותית, על מנת שהעבודה תיעשה בצורה מדוייקת.
מכונת CNC עושה את העבדה הזו, ולכן חברות רבות רוכשות מכונה מקצועית, לייעול העבודה שלהן. חברת הורטל מכונות מציעה לכם מגוון סוגים של מכונות CNC לכל מטרה.

 

מכונת CNC או בשמה המלא Computer Numeric Control

 

מכונת CNC או בשמה המלא Computer Numeric Control - CNC Machine היא מכונה אשר מיודעת לבקרה על תהליכים של כרסום, חריטה, קידוח, ניסור וכדומה. אשר משתמשים בתהליך העיבוד שבבי. מכונה מסוג CNC למעשה מאפשרת עבודה מדויקת, ויצריה של עצמים ומוצרים איכותיים. למעשה מכונה זא מאפשרת מעבר מתכנון לביצוע באופן פשוט ומדויק. וזאת כמעט ללא צורך בתוכניות כתובות, על הנייר. לאלו שאינם מתמצאים בתחום, נסביר כי עיבוד שבבי הוא תהליך של יצירת עצמים ומוצרים שונים, באמצעות הסרה של חלקים מוגש של חומר גלם כלשהו. העיבוד השבבי נפוץ מאוד כיום, בזכות אפשרויות הדיוק שלו וקלות העבודה היחסית.

מכונת CNC מייעלת ומשפרת את העבודה עוד יותר, ולכן מומלץ מאוד לרכוש אותה, אף על מחירה.

 

הורטל מכונות

חברת הורטל מכונות משווקת מכונות CNC, מכונות חיתוך בלייזר ומכונות אחרות בתחומי התעשייה וההנדסה. להורטל מכונות ניסיון של למעלה מ 40 שנה בתחום, והיא מציעה לבעלי החברות העוסקות בתעשייה לא רק מכונות איכותיות, אלא גם שירות מקצועי. ייעוץ בבחירה וליווי צמוד גם לאחר הרכישה, על מנת שתוכלו להשתמש במכונה בצורה יעילה ביותר.

 

מחפשים היכן לרקוש מכונת CNC? הורטל מכונות היא המקום עבורכם!! בואו ליהנות ממגוון מכשירים איכותיים ומשירות מצוין!
למידע נוסף, נשמח לעמוד לשירותך.

© 2022 כל הזכויות שמורות להורטל מכונות בע"מ - עיבוד שבבי ממוחשב