נגישות
073-2000301
או לחץ כאן ליצירת קשר

הנני מאשר/ת קבלת דברי פרסומת בדוא"ל*

מכונת CNC- יד שנייה או חדשה?

העבודה עם מכונת CNC הינה עבודה מדויקת עם תפוקה גבוהה של ייצור, לכל תחומי התעשייה הקלה והכבדה, כמו כן מדובר בסוג של מכונה ממוחשבת, לפעמים מצוידת ברובוטים או במתקן מיוחד להוצאה והכנסה של חלקים ו/או חומרי גלם למכונה וממנה. המכונה, מקבלת הוראה באמצעות המחשב הוא הבקר של המכונה לגבי חיתוך מתכות שונות כמו: אלומיניום, פלדה, נחושת וברזל. המחשב של מכונת CNC יכול לעבוד במשך ימים שלמים ולספק עבודה מדויקת עד אלפית המילימטר. נתון זה ורמת הדיוק של כל מכונה משתנה מדגם לדגם ומותאם לדרישות הלקוח ולמוצר עצמו כפי שהוגדר עבורו עוד בשלב התכנון. ישנם מפעלים שונים המחפשים מכונת CNC למכירה. ישנם פרמטרים שונים ורבים ברכישה של מכונת CNC, כמו אפשרויות המימון, היות ומכונה זו היא אינה זולה, אך משתלם לרכוש אותה היות והיא מועילה לרווחיות של העסק. יש לקבל החלטה בהתאם לצורך של הצטיידות מכונות CNC למכירה. האם המכונה תוכל להשתלב ברצפת הייצור? האם יש לה מספיק מקום, האם כוח האדם במפעל יהיה מיומן דיו להפעיל את מכונות CNC למכירה? ישנן עוד שאלות שבעל המפעיל חייב לשאול את עצמו כמו: האם כמות העבודה במפעל מצדיקה רכישה של מכונות CNC?

מכונת CNC למכירה - יד שניה או חדשה?

בכל מקרה, כדאי לדעת כי רכישה של מכונת CNC כמו אפשרויות המימון שלה, לרכוש כדאי לעשות מיבואן בלעדי מנוסה הנותן שירות בעל מוניטין עבור CNC Machine היות וזו הוצאה מוכרת המיועדת לייעול התפוקה של העסק. ניתן למצוא מחירים מוזלים של מכונת CNC למכירה, ממפעלים שמחליפים ציוד, שנסגרו או כאלה שפשטו את הרגל. המכונות תהיינה זולות יותר מאשר מכונות חדשות. יש לבדוק את מכונת CNC במידה והיא פגומה, או שאולי יש צורך בהחלפת חלפים כיוון שמכונות אלו נמכרות ללא אחריות. לפעמים ניתן למצוא גם ציוד משומש של מכונת CNC למכירה, בחנויות המוכרות ציוד חדש וישן יותר של מכונות מסוג זה. ניתן אפילו לקבל אחריות לשנה בתוספת מחיר. זמן זה, מעניק את התקופה הנדרשת לבדיקת מכונות CNC למכירה. חשוב כי יהיה לחברה ממנה נרכשת המכונה שירות של תיקונים מיומן, עבור מכונות CNC, לא כדאי לרכוש מכונה כזו, אם אין לכם מי שיתקן או יעניק לכם שירות של החלפת חלפים.

לפני רכישה של מכונות CNC יש לדעת להפעילהמכונת CNC למכירה

כאשר רוכשים מכונות CNC יד שניה, חשוב שיהיה מי שיפעיל אותן בדרך המקצועית ביותר. יש מפעילים שעוברים הכשרה באמצעות המפעל או היבואן ממנה נרכש הציוד, כך שתוכלו לשלוח עובד מטעם חברתכם שיעבור קורס ויופקד על הפעלת המכונה. יש לוודא כי מכונת CNC למכירה אינה מחייבת סטים נוספים לרכישה כמו סכינים מיוחדים או כרסומים. השאלה היא גם כיצד אתם מתכוננים לממן את הרכישה של מכונות CNC למכירה? ישנם אפיקי מימון שונים הן מהיבואן, מגופי מימון חיצוניים כגון בנקים או אפשרות לרכישה באמצעות ליסינג שתוכלו להיעזר בו בעיקר אם מדובר על מכונה חדשה. יש לברר את המחירים אצל היצרניות השונות של מכונות CNC למכירה ואיזה מן היצרניות הן המומלצות ביותר. ייעוץ של אדם מיומן שמוכר את מכונת CNC, יכול להועיל מאוד לפני הרכישה כמו הצוות המקצועי והמיומן של חברת הורטל מכונות.

© 2021 כל הזכויות שמורות להורטל מכונות בע"מ - עיבוד שבבי ממוחשב