נגישות
073-2000301
או לחץ כאן ליצירת קשר

הנני מאשר/ת קבלת דברי פרסומת בדוא"ל*

מכונות חיתוך בלייזר

מגוון רחב של מכונות חיתוך בלייזר תוצרת MAZAK יפן המשווקות בלעדית על ידי הורטל מכונות.

מכונות לייזר - השער שלכם בתעשייה

אחד מהגורמים החשובים בתעשייה היא מכונות לייזר ה-מסייעת בחיתוך מדויק של צורות שונות ובחומרי גלם שונים כגון: מתכות, פלסטיק ועץ. חיתוך בלייזר באמצעות מכונות לייזר, מאפשרים להגיע לחיתוך מדויק ומורכבות. לייזר עובד בשתי שיטות: האחת הולכת קרן הלייזר בשפורפרות מלאות בגז (פחמן דו חמצני CO2). השנייה טכנולוגיית פייבר בה קרן הלייזר עוברת על ידי סיב אופטי. קרן האור היוצאת מתוך התא, מרוכזת בנקודה מסוימת הנמצאת בתוך העדשה. רוחבה של קרן הלייזר הינה חמישית המילימטר במכונות לייזר בטכנולוגיית CO2 ובמכונת פייבר פחות מכך בהספק של בין 50-500 וואט לחומרים קלים לחיתוך כדוגמת עץ ופלסטיק, ובהספק של 500-8000 וואט למתכות. נתונים אלה של מכונת לייזר מספיקים להתיך את כל החומרים הדרושים עבור חיתוך מדויק. יש לציין, כי ככל שקרן הלייזר חודרת עמוק יותר, כך היא הופכת להיות פחות מרוכזת ומאבדת את כוחה, לכן יש מגבלה לגבי עובי החיתוך בחומרים השונים. ניתן למצוא בישראל למעלה מ- 100 מכונת לייזר בקרב תעשיינים בתחום הפח, יצרני מתנות, חיתוך עץ, תכשיטים, יצרני חותמות, חיתוך פרספקס, חיתוך גומי, נייר, איור או כיתוב על עטים, חיתוך מדבקות והיד עוד נטויה.

מכונת חיתוך לייזר - הצורך במוצר מדוייק ומושלם


בגלל הסטנדרטים הגבוהים והצורך בדיוק, מכונות חיתוך בלייזר הנה הדבר המושלם שבאמצעותה ניתן לבצע את החיתוכים השונים למגוון רחב של מוצרים. יש לציין כי מכונה זו, מופעלת באמצעות מחשב. ניתן לראות כי עוד מוצרים נחתכים ע"י לייזר כמו: לוחות וחומרים פי וי סי, פלדה, נירוסטה, אלומיניום פרספקס, עץ ועוד. גם בחומרים שונים כמו: זכוכית, נייר מדבקות, עץ ועוד. רמת הדיוק הינה גורם חשוב עבור מפעלים המעוניינים כי המוצרים שלהם יהיו מדויקים וכן מפעלים המייצאים מוצרים שונים לחו"ל. גם צורפים ומפעלים לזהב וכסף כמו ייצור תכשיטים וכלים שונים, משתמשים בייצור המוצרים בחיתוך באמצעות מכונות לייזר. גם חיתוך של ברונזה ונחושת, מתבצע בדיוק רב באמצעות מכונת חיתוך לייזר. ניתן לרכוש מכונת לייזר אצל חברות שהן יבואניות מכונות מסוג זה עבור התעשייה. היבואניות מייעצות למפעלים השונים ומתאימות להם את מכונות חיתוך בלייזר, על פי החומרים איתם הם עובדים.

חריטה באמצעות מכונת לחיתוך לייזר

הלקוחות משרטטים במחשב את תוכניות העבודה. התוכנית מועברת באמצעות הבקר אל מכונה. באמצעות מיקוד קרן הלייזר על החומר שמיועד לחריטה או לחיתוך הופך החומר למוצר. הדיוק מתבצע תוך פרק זמן קצר, ובכך מתבצעת העבודה הרצויה למפעל או בעל העסק. יש לציין, כי ככל שהמשטח יהיה גדול יותר, ניתן להכניס עוד אלמנטים לעבודה. ישנם סוגים שונים של מכונת חיתוך לייזר כאמור כמו מכונה בטכנולוגיית CO2 שמתאימה לייצור מוצרים שונים ביניהם מוצרים מפלדות כמו גם שילוט למשרדים, הנעשה באמצעות מכונת חיתוך לייזר. גם בתעשיית העיצוב והטקסטיל, ניתן למצוא ייצור בחריטות ע"י מכונות לייזר. גם בתעשיית המודלים הארכיטקטוניים יש שימוש עם מכונות חיתוך בלייזר. סימון לוחות חשמל, נעשה גם הוא באמצעות מכונות חיתוך בלייזר שבו ישנה חריטה על פלסטיק.

למה עוד מתאימות מכונות לייזר?


חריטה וחיתוך של מתכות שונות מתבצעת באמצעות מכונת הלייזר שהיא כה דרושה לתעשיות השונות. מכונת חיתוך לייזר, מתאימה לחריטה על תגיות לחיילים, תכשיטים, כוסות קידוש, מוצרי קודש ויודאיקה, כריכות לספרי תורה העשויות מכסף או ממתכת פיוטר, צלחות לחגים כמו פסח וראש השנה וכל מוצר יוקרתי אחר העשוי ממתכת. לסיכום, התעשייה מלאה במוצרים העשויים באמצעות חריטות וחיתוכים שונים שהמשותף לכולם הוא מכונת לייזר שגורמת לגימור המושלם של המוצרים השונים.

למידע נוסף, נשמח לעמוד לשירותך.

צור קשר

© 2021 כל הזכויות שמורות להורטל מכונות בע"מ - עיבוד שבבי ממוחשב