נגישות
073-2000301
או לחץ כאן ליצירת קשר

הנני מאשר/ת קבלת דברי פרסומת בדוא"ל*

עיבוד שבבי מדויק

ישנם הרבה מפעלים שעובדים עם מכונות לעיבוד שבבי מדויק, עיבוד זה, הינו נחוץ בתחומים שונים ומגוונים כמו:

  • ייצור סדרתי של חלקים מורכבים מיוחדים.
  • ציוד רפואי.
  • תעשיות היי טק.
  • ציוד דנטלי.
  • תעשיית הרכב.
  • תעשייה בכלל ועוד.

לתחומים אלו דרוש תהליך עיבוד מדויק. ישנן מכונות מיוחדות שהם המוגדרות כמחרטה ו/או כרסומת או משולב חריטה וכרסום בתהליך העיבוד משתמשים בתהליך של חריטה או כרסום של חומר הגלם בהתאם לסוג המוצר שרוצים לעבד. ניהול ביקורת איכות וכן תהליכים שונים מתבצעים באמצעות מערכת ERP פנימית שבאמצעותה, ניתן לבצע פיקוח שוטף של כל ההליכים בשלבי הייצור. ניתן ליצור צורות הנדסיות מורכבות בדיוק רב. ניתן למצוא חומרי גלם שונים בעיבוד שבבי, כמו למשל: פלסטיק, מתכת, סגסוגת נחושת, סגסוגת אלומיניום, ניילון וטפלון.

מכונת CNC החלק החשוב בעיבוד השבבי המדויק

כאשר מייצרים מוצרים באמצעות חומרי גלם שונים בתהליך של עיבוד שבבי, המכונה שאחראית על ייצור זה, היא מכונת CNC אשר פועלת באמצעות בקר או מחשב. המכונה רובוט עובדת בצורה ממוחשבת ואם ישנה טעות כלשהי בתכנית של בקר המכונה בזמן הייצור, בעצמה לעיתים המכונה יודעת לתקן או לפצות על הטעות. במידה וישנה תקלה מורכבת יותר, למכונה יש מנגנון ששולח מסרון לבקר המכונה והמפעיל של המכונה מטפל בתקלה, או לבד על ידי ההכשרה שהוא עבר אצל היבואן או שהוא מזמין את שירות הטכנאים של חברת הורטל מכונות המתמחים בתיקון מכונת CNC. מכונה לעיבוד שבבי מדויקים, נחוצה בקרב הרבה מפעלים בארץ, שכן, אין צורך בהפעלה של אדם על מנת לייצר את המוצרים השונים אלא במפעיל המשגיח על המכונה בתהליך זה ובכך נמנעות טעויות אנוש, עייפות שחיקה ועוד. מכונה זו היא אינה זולה, אך היא מצדיקה את המחיר שלה, בשל יכולותיה האדירות ליצור מוצרים מדויקים ולהכניס רווח למפעל. די להסתכל על המכונה בזמן העיבוד, על מנת להבין כיצד המכונה של עיבוד שבבי מדויק, מייצרת כמו במלאכת מחשבת. ניתן להגיע לתוצאות מושלמות באמצעות מכונות לעיבוד שבבי מדויק.

מכונות גדולות ומפלצתיות והקשר שלהן לעיבוד עדין ומדויק למרות שמכונות CNC הן גדולות ונראות לעיתים גדולות עד כדי מפלצתיות, יכולת העיבוד שלהן היא עדינה ומדויקת. גם מפעיל ומומחה בייצור של כל סוגי המוצרים וחריטה או כרסום המתמחה בחומרי הגלם השונים, לא ייצור חלקים כה מדייקים כפי שמבצעת מכונת CNC וזה היתרון האדיר של מכונה שהיא שילוב של רובוט ומחשב גם יחד.

עיבוד שבבי מדויק מתבצע עם המכונות של אורטל!

שיטות שונות של עיבוד שבבי נעשות נפוצות יותר ויותר עם השנים. עיבוד שבבי, או הסרה של חלקים מחומרי גלם שונים, הוא שיטה יעילה ונפוצה לייצור של עצמים ומוצרים מסוגים שונים בתעשייה. עיבוד שבבי דורש דיוק, ובשיטות הרגילות, לא תמיד קל להגיע לרמות דיוק גבוהות. לכן, יש צורך במכשור מיוחד, אשר יאפשר שליטה ובקרה בפעולות העיבוד השבבי, ויביא לעיבוד שבבי מדויק ברמה גבוהה.

המכונות של הורטל מכונות

הורטל מכונות מציעה לכם מכונות CNC אשר מאפשרות לכם להגיע למצב של עיבוד מדויק במיוחד, באמצעות בקרה ממוחשבת של הפעולות. מן התכנון ועד לייצור, ניתן לבצע הכל באמצעות מכונות CNC, ולהגיע לרמות ייצור גבוהות במיוחד. הורטל מכונות היא בעלת ניסיון של כ-40 שנה בתחום המכונות, ומעניקה לכם מכונות איכותיות וליווי מקצועי, עם מענה מקצועי לכל שאלה, בקשה או בעיה.

רוצים להגיע לעיבוד מדויק ככל האפשר? בואו לבחון את מכונות העיבוד השבבי הממוחשב של הורטל מכונות!
עיבוד שבבי מדויק

© 2022 כל הזכויות שמורות להורטל מכונות בע"מ - עיבוד שבבי ממוחשב